Artykuły plażowe i zabawki

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

ogrodnik24.pl

Mamy przyjemność zaoferować klientom i dystrybutorom największą i najbardziej kolorową kolekcję piłek, kół nadmuchiwanych, zabawek plażowych, materacy i ogrodowych placów zabaw. Nasze produkty cechują się unikalną w branży jakością i designem. Ze względu na przeznaczenie wszystkie produkty możemy podzielić na następujące kategorie:

Zabawki do wody

   

Koła do pływania

Jedna z najbardziej kolorowych kategorii w naszej ofercie. Tradycyjne koła z nadrukiem przeplatają się kółkami o różnych kształtach i rozmiarze. Właśnie dlatego, zabawa we wodzie jest dla małych pływaków aż taką atrakcją. Każdy zawór ze względów bezpieczeństwa zaopatrzony jest w blokadę uniemożliwiającą nagłe spuszczenie powietrza.

   

Piłki plażowe

Nasze piłki plażowe są świetną propozycją dla rodzin z dziećmi, które chcą aktywnie spędzić czas na powietrzu. Oferowane piłki są w różnych rozmiarach i kolorystyce co powoduje, że z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

   

Akcesoria do nauki pływania

Intex przygotował dla dzieci grupę artykułów wspomagających naukę pływania w zależności od wieku jak i dotychczasowych umiejętności. Znajdziemy tu foteliki dla niemowlaków, nadmuchiwane „deseczki:, koła, rękawki oraz kamizelki. Część produktów tworzy linię „ Pool School” , która umożliwia przeprowadzenie dziecka od pierwszego kontaktu z wodą , poprzez zabawę w niej aż po samodzielne pływanie. Każdy zawór ze względów bezpieczeństwa zaopatrzony jest w blokadę uniemożliwiającą nagłe spuszczenie powietrza.

   

Materace i fotele plażowe

Słowo wypoczynek i relaks nabierają nowego znaczenia po wypróbowaniu naszych produktów z tej serii. Nie trzeba być w Egipcie czy w Grecji aby cieszyć się słońcem i wolno płynącym czasem. Szczególnie jeśli wybierze się świetnie wyprofilowany materac z miejscem na ulubiony napój. Jeśli w pobliżu znajdują się nasi znajomi możemy zaproponować także nadmuchiwaną lodówkę na kilkadziesiąt puszek , wtedy powrót do brzegu można spokojnie przełożyć na później.

   

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

ogrodnik24.plCopyright © 2016 Florada Sp. z o.o. All rights reserved.