Baseny Dla Dzieci

Dla naszych najmniejszych użytkowników basenów gama rozmiarów i kolorowych wzorów jest ogromna. Najmniejsze oferowane brodziki są już od 61 cm średnicy i głębokości 15 cm. Największe mają ponad 2 metry i wbudowane fontanny. Wszystkie produkty INTEX, jako największego producenta markowych baseników na świecie są bezpieczne dla dzieci. Oznacza to, że materiał użyty do ich produkcji nie zawiera szkodliwych substancji -  kupuj tylko markowe produkty!
Produkty te  spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych rodziców, bo dzieci, o czym jesteśmy przekonani pokochają je od pierwszego wejrzenia.  Już najmłodsi mogą cieszyć się naszymi brodzikami, dzięki małym rozmiarom, nadmuchiwanej podłodze oraz w niektórych przypadkach, osłonie przeciwsłonecznej.  Co niemniej ważne, dzięki sprawdzonej od lat jakości tych produktów, można być spokojnym o bawiące się w nim dziecko. 


Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

ogrodnik24.pl

Proszę kliknąć na wybrane podswietlenie

Przykładowe Produkty

 • 57407, 57109, 57110,

  Baseniki z daszkiem Intex oferowane w różnych kształtach i kolorach. Pojemność baseników nie jest duża co pozwala nam nalać od razu ciepłą wodę, a daszek w kształcie grzybka, gwiazdki, namiotu lub domku zapewni pożądany cień w największe upały. Polecamy te produkty dla najmłodszych w najgorętszym sezonie.      
 • 58449, 58431, 56441, 59469, 57437, 57433, 57435

  Baseniki dmuchane dla dzieci o wielkości ok. metra do 2 metrów średnicy. Do basenów tego typu można już nalać nieco większą ilość wody (ponad 100 litrów wody), podloga jest twarda, głębokośc maksymalna do ok. 40 cm. Niektóre z basenów tej kategorii posiadają fontanny tryskajace wodą i sa w kształcie dinozaurów i wielorybów.       
 • 57402

  Basenik 61 x 22 cm, Sunset Glow Baby Pool, basenik w kolorowej grafice tęczy. Należy do szerokiej kategorii baseników dla najmłodszych dzieci. Dla większego bezpieczeństwa  i komfortu dzieci podłoga baseniku jest również nadmuchiwana.
 

Dziecięce baseny dmuchane i rozporowe

W tej kategorii Intex oferuje kilkanaście wzorów kolorowych basenów ogrodowych dla nieco większych dzieci, wielkość od 152 cm do 230 cm srednicy i maksymalnie do 60 cm głębokości ,w tej kategorii prezentujemy również baseny rozporowe, które nie posiadają nadmuchiwanych elementów więc są gotowe do użytku natychmiast.

 • 57471

                                                                          Basen nadmuchiwany Akwarium 159 x 159 x 50 cm to modelowy produkt tej kategorii, Można nalać maksymalnie ok. 400 l wody, Baseny te posiadają otwór do spuszczania wody.  
 • 56452

                                                                      Basen rozporowy Ocean rozm. 183 x 38 cm, może zmieścić aż 977 litrów. Wystarczy wyjąć z opakowania, rozłozyc na plaskim gruncie i można zacząć zabawę,  ścianki rozporostuja się pod naciskiem wlewanej wody.
 

Baseny Rodzinne

Firma INTEX posiada w swojej ofercie gamę basenów dmuchanych przeznaczonych dla całej rodziny. 

Copyright © 2016 Florada Sp. z o.o. All rights reserved.